Szybkie zakładanie spółek

Obecna sytuacja na świecie nie jest zachęcająca do zakładania nowych firm. Niepewność na rynku sprawia, że wiele osób woli „przeczekać” do momentu, aż wszystko wróci do normy.

Są jednak osoby, które decydują się na szybkie zakładanie spółek. Wiedzą, ze planowany przez nich biznes osiągnie sukces i nie chcą czekać ani chwili, by wprowadzić pomysł na rynek.

Czy szybkie zakładanie spółek jest bezpieczne? Pod pojęciem tej procedury kryje się założenie spółki przez Internet. Dlaczego to pozwala tak zoptymalizować czas?

Cała procedura założenia firmy przebiega szybko i bezproblemowo. Dokumenty generowane są automatycznie oraz przesyłane do właściwych urzędów, sądów i instytucji. Przyszły przedsiębiorca może założyć spółkę w 24h. Procedura założenia spółki online jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Warto wspomnieć, że szybkie zakładanie spółek w ten sposób jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Przede wszystkim przyszli właściciele firm, którzy chcą założyć spółkę przez Internet muszą wiedzieć o tym, że potrzebują kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego. Umożliwi to podpisanie oraz wysłanie właściwych dokumentów za pośrednictwem systemu S24. Warto już przed rozpoczęciem procedury rejestracyjnej przez Internet wyrobić oraz aktywować e-podpis.

Kwalifikowany podpis elektroniczny można również wykorzystywać podczas prowadzenia firmy. Pozwala szybko i bezpiecznie załatwić sprawy urzędowe przez Internet (wysyłanie deklaracji, sprawozdań, wniosków, dokumentów). Posługiwanie się kwalifikowanym podpisem elektronicznym jest bez wątpienia potwierdzeniem tożsamości osoby składającej podpis.

Szybkie zakładanie spółek

Szybkie zakładanie spółek
Przewiń na górę