Rejestracja spółki Kraków – pomoc notariusza, umowa z aktem notarialnym

Rejestracja spółki Kraków z pomocą notariusza

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi rejestracji spółki z aktem notarialnym. 

Nasza oferta obejmuje:

 1. Konsultacje – nasz zespół specjalistów udzieli Państwu porady w zakresie wyboru odpowiedniej formy prawnej spółki oraz podpowie, jakie dokumenty należy zgromadzić przed wizytą u notariusza.

 2. Ustalenie warunków – przed wizytą u notariusza omówimy z Państwem szczegóły dotyczące spółki, takie jak: nazwa, siedziba, forma prawna, kapitał zakładowy oraz innych kwestii wymaganych przez przepisy.

 3. Wizyta u notariusza – nasz zespół zapewni wsparcie podczas wizyty u notariusza i pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rejestracją spółki.

 4. Złożenie dokumentów – zajmiemy się złożeniem wszystkich niezbędnych dokumentów w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 5. Odbiór dokumentów – po zarejestrowaniu spółki z aktem notarialnym, odbierzemy dla Państwa dokumenty rejestracyjne.

Dzięki naszej usłudze rejestracji spółki z aktem notarialnym, klienci mogą mieć pewność, że proces rejestracji przebiegnie sprawnie i zgodnie z przepisami. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełne wsparcie na każdym etapie rejestracji.

Cena naszej usługi uzależniona jest od specyfiki każdej spółki oraz zakresu usług, jakie Państwo potrzebują. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i uzyskania indywidualnej wyceny.

W zakres świadczonej przez nas usługi rejestracji spółki metodą wykorzystującą akt notarialny wchodzi doradztwo gospodarcze i pomoc w wyborze odpowiedniej formy prawnej. Nasz doradca wyjaśnia Klientowi wszystkie kwestie związane z procedurą oraz przedstawia najbardziej  korzystne rozwiązania związane z doborem  formy prawnej i metody rejestracji. Zajmujemy się  sporządzeniem umowy spółki, na podstawie ustaleń z Klientem, w czasie którego pomagamy dobrać odpowiednie kody PKD czy  zapisy mające na celu optymalizację procesów zarządczych i zapewnienie swobodnego funkcjonowania firmy w przyszłości. Oferujemy również przygotowanie kompletu dokumentów rejestracyjnych (wniosków do KRS, US i ZUS) oraz przesłanie ich w imieniu przyszłego właściciela. 

Jesteśmy z Klientem od momentu podjęcia decyzji o chęci założenia firmy, aż do momentu powstania pełnoprawnego podmiotu gospodarczego, w ramach którego może prowadzić własny biznes.

Tradycyjna procedura rejestracji spółki składa się z:

 • pisemnego zawarcia umowy spółki
 • dokonania wpisu w KRS
 • uzyskania numeru REGON
 • uzyskania numeru NIP
 • zgłoszenia płatnika składek w ZUS
 • rejestracji jako podatnika VAT/VAT-EU (na życzenie Klienta)
 • założenia firmowego rachunku bankowego (opcjonalnie)

Nasza kancelaria świadczy kompleksową pomoc w zakresie rejestracji spółek:

 • spółka z o.o.
 • prosta spółka akcyjna
 • spółka komandytowa
 • połączenie spółki z o.o. komandytowej
 • spółka jawna
 • spółka akcyjna
 • spółka partnerska
 • spółka komandytowo-akcyjna
 • spółka cywilna

Oferujemy również przeprowadzenie procesu rejestracji fundacji, stowarzyszenia oraz jednoosobowej działalności gospodarczej.

Rejestracja spółki z aktem notarialnym jest korzystnym rozwiązaniem dla osób, które chcą otworzyć biznes na swoich zasadach, ponieważ rozwiązanie to umożliwia kształtowanie nawet najbardziej szczegółowych zapisów umowy spółki. Wspólnicy korzystający z tej metody nie są zobowiązani do korzystania z gotowego wzorca. Mogą oni posiłkować się przykładowymi  dokumentami lub zawrzeć w umowie własne, dowolne (dopuszczalne przez prawo) zapisy regulujące funkcjonowanie firmy na rynku. Założenie spółki tradycyjnie, z wykorzystaniem aktu notarialnego pozwala również na pokrycie wkładów wspólników w postaci aportu, co niestety nie jest możliwe w przypadku zakładania spółki w systemie online.  

Czas rejestracji spółki uzależniony jest od wybranej formy prawnej.  Staramy się jednak sprawnie dopełnić wszystkich formalności rejestracyjnych, aby Klient w najkrótszym możliwym czasie mógł zarządzać własną firmą.

Cena przeprowadzenia procedury rejestracyjnej określana jest indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami przyszłego przedsiębiorcy.

Rejestracja spółki dla cudzoziemców - z naszej oferty założenia spółki mogą korzystać również obcokrajowcy.

Oferujemy pomoc w opracowaniu zapisów umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w zakresie optymalizacji skutków Nowego Ładu.

Przewiń na górę