Specjalista zakłada spółkę z o.o.

Czy jeżeli specjalista zakłada spółkę z o.o. to mamy pewność, że wszystkie formalności zostaną dopełnione w sposób zgodny z obowiązującym prawem? Dlaczego warto powierzyć procedurę założenia firmy w ręce specjalistów?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest korzystną formą dla osób, które chcą ograniczyć odpowiedzialność związaną z prowadzeniem firmy. Istotnie należy zaznaczyć, że ten typ spółki chroni majątek prywatny wspólników.

Bez wątpienia procedura rejestracji spółki z o.o. wymaga posiadania wiedzy z zakresu prawa. Wiele osób decydujących się na prowadzenie firmy nie zdaje sobie sprawy z zawiłości prawnych jakie stoją na drodze do wprowadzenia firmy na rynek. Z tego powodu pomoc specjalisty może okazać się niezbędna.

Oferta firm zajmujących się zakładaniem spółek:
– doradztwo prawne,
– pomoc w wyborze kodów PKD,
sporządzenie umowy spółki z o.o.,
– przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz złożenie ich w urzędach,
– monitorowanie procedury rejestracyjnej,
– przekazanie dokumentacji spółki w ręce klienta.

Specjalista zakłada spółkę z o.o. – profesjonalna pomoc dla osób, które chcą w sposób bezpieczny rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Bezsprzecznie pomoc okazuje się również niezbędna w przypadku, gdy przedsiębiorcom zależy na szybkim podjęciu działalności oraz dopełnieniu formalności. Z pewnością decydując się na pomoc specjalisty przyszli właściciele otrzymują gwarancję, że ich firma funkcjonuje na rynku w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Podsumowując,

spółki zakładane z pomocą specjalistów to szybki i bezpieczny sposób na prowadzenie firmy.

 

specjalista-zaklada-spolke-zoo

Specjalista zakłada spółkę z o.o.
Przewiń na górę