Ile kosztuje zakładanie spółek?

Ile kosztuje zakładanie spółek? Czy warto zdecydować się na samodzielną rejestrację? Dlaczego pomoc specjalistów może okazać się pomocna podczas zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?

Swoją uwagę skoncentrujmy na spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, która jest najchętniej wybieraną formą prawną. Czym jest spółka z o.o.? To kapitałowa spółka handlowa posiadająca osobowość prawną. Wybór tej spółki jest bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które chcą zachować bezpośredni nadzór nad prowadzeniem spółki ograniczając przy tym ryzyko do wniesionego wkładu.

Kto może zdecydować się na zakładanie spółek z o.o.?
Założycielami spółki z o.o. mogą być osoby fizyczne lub osoby prawne. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że nie jest istotne obywatelstwo oraz miejsce siedziby założonej działalności.
Założenie spółki zobowiązuje do wniesienia minimalnego kapitału w wysokości 5 000 zł.

Godnym uwagi jest fakt, że założycielem spółki z o.o. nie może być wyłącznie inna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Ile kosztuje zakładanie spółek?
Ten rodzaj podmiotu może zostać założony w tradycyjny sposób (u notariusza) lub przez online (przez Internet).

W jaki sposób założyć spółkę, aby zaoszczędzić?
Rejestracja spółki w S24 wiąże się z mniejszymi kosztami oraz ograniczeniem wizyty u notariusza. Wszystkie dokumenty generowane są automatyczne, więc zakładanie spółek przebiega sprawnie oraz bezpiecznie.

Czy warto skorzystać z pomocy specjalistów?
Przede wszystkim warto podkreślić, że pomoc doświadczonych osób umożliwia dostosowanie spółki do obowiązujących przepisów prawnych. Założenie spółki z pomocą ekspertów daje gwarancję bezpiecznego startu na drodze do sukcesu.

zakladanie-spolek-cena

Ile kosztuje zakładanie spółek?
Przewiń na górę