Założenie spółki z pomocą doradcy online

Szybkie otworzenie własnej firmy w kilka godzin? Pominięcie niektórych czasochłonnych etapów rejestracji umożliwia założenie spółki z pomocą doradcy online.
Najczęściej wybieraną formą prawną jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Może zostać ona założona przez Internet z pomocą doradcy, który przeprowadzi całą procedurę oraz udzieli potrzebnych informacji.

Zakładanie spółki online to usługa skierowana głównie do osób, które nie potrzebują niestandardowych zapisów w umowie spółki. Warto podkreślić, że ten sposób rejestracji daje mniejsze możliwości kształtowania zapisów umowy, niż w przypadku założenia podmiotu u notariusza.

Godne uwagi jest to, że w przypadku tej formy rejestracji spółki z o.o. możliwe jest pokrycie kapitału wyłącznie wkładami pieniężnymi.

Decydując się na założenie spółki z pomocą doradcy online warto mieć na uwadze, że ten sposób znacznie odciąża udział przyszłego przedsiębiorcy w procedurze rejestracji podmiotu. To doradca przeprowadza w imieniu Klienta całą procedurę, uzupełnia formularze i wnioski, a także składa do właściwych urzędów.

Zadaniem doradcy online online jest również monitorowanie całego procesu założenia spółki przez Internet.

Dlaczego warto zdecydować się na tą formę rejestracji spółki z o.o.?
– założenie firmy bez wychodzenia z domu
– uniknięcie wizyty u notariusza
– mniejsze koszty założenia podmiotu

Bez wątpienia warto zaznaczyć, że rejestracja spółki online wymaga posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Umożliwi on podpisanie dokumentów oraz wniosków.

 

Założenie spółki z pomocą doradcy online

Założenie spółki z pomocą doradcy online
Przewiń na górę