Rejestracja spółek Kraków

Gotowa spółka w 24h

Pomoc w rejestracji prostej spółki akcyjnej, spółki z o.o. oraz pozostałych form prawnych.

Rejestracja spółek Kraków.

Przeprowadzenie procedury rejestracji spółki online.

Rejestracja spółek z pomocą doświadczonej kadry specjalistów.

Rejestracja spółki Kraków

Wybierz najlepszy sposób na założenie swojej firmy

zalozenie-spolki-krakow-online

Zalety rejestracji spółki w S24

Założenie spółki Kraków

Wykorzystanie systemu S24, gotowy wzorzec umowy

Zarejestruj swoją spółkę z nami już dziś! Skorzystaj z naszej usługi “Rejestracja spółki S24” i zyskaj pewność, że Twoja firma jest w dobrych rękach. Oferujemy kompleksową obsługę od A do Z, szybki czas realizacji i konkurencyjne ceny.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz i zacznij działać jako zarejestrowana spółka!

rejestracja spółki w Krakowie S24 - oferta:

1. Oferujemy pomoc w założeniu konta w systemie S24.
2. Doradzimy, pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania dla firmy.
3. Wprowadzimy dane do elektronicznych formularzy, złożymy dokumentację.
4. Umożliwiamy nabycie i aktywację podpisu kwalifikowanego oraz wysyłamy sporządzone dokumenty.
5. Przygotowujemy zgłoszenie do VAT i VAT-UE oraz dokumentację do właściwego Urzędu Skarbowego.

System

S24

Czas realizacji

24 godziny

Umowa

WZÓR UMOWY S24

Rejestracja spółki w Krakowie

Wykorzystanie systemu PRS, umowa w formie aktu notarialnego

Oferujemy przeprowadzenie procedury rejestracji spółki wraz z przygotowaniem umowy w oparciu o indywidualne preferencje klientów.

REJESTRACJA SPÓŁKI W KRAKOWIE PRS - OFERTA:​

1. Udostępnienie wzorca umowy spółki lub w ramach dodatkowej usługi opracowanie indywidualnej umowy przez Prawnika.
2. Pomoc w przygotowaniu dokumentów do podpisania umowy spółki u Notariusza
3. Pomoc w założeniu konta w systemie PRS
4. Po zawarciu umowy spółki opracowanie dokumentów i wniosku rejestracyjnego do Sądu
5. Pomoc w podpisaniu i wysłaniu do Sądu wniosku w systemie elektronicznym
6. Monitorowanie procesu rejestracji aż do uzyskania KRS, NIP, REGON
7. Przekazanie klientowi KRS, REGON i NIP

System

PRS

Czas realizacji

2-3 tygodnie

Umowa

indywidualna umowa

Zalety rejestracji spółki w PRS

Profesjonalna obsługa firm w całej Polsce od założenia firmy poprzez kompleksową pomoc w prowadzeniu biznesu

Usługi dla Ciebie i Twojej firmy

Założenie spółki PRS, S24

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji firmy bez względu na wybrany system rejestracji.

Aktualizacja KRS

Pomoc w przygotowaniu i złożeniu wniosków w zakresie aktualizacji danych firmy w KRS.

Wirtualne biuro Kraków

Oferujemy adres do rejestracji firmy w Krakowie oraz profesjonalną obsługę administracyjno-biurową.

Zgłoszenie CRBR

Oferujemy pomoc w zgłoszeniu spółki, fundacji, stowarzyszenia oraz innych podmiotów do CRBR.

Obsługa księgowa

Klienci mogą liczyć na pomoc w prowadzeniu ewidencji księgowej, kadrowo-płacowej oraz podatkowej.

Podpis elektroniczny

Oferujemy sprzedaż i aktywację podpisów elektronicznych w całej Polsce.